Méretre szabott szolgáltatások!

Karrier

A versenyképesség és a hosszú távú eredményes piaci jelenlét megkívánja a hatékony emberi erőforrás gazdálkodást, melyet a DUTRADE Zrt. kiemelt fontosságú feladatának tart. Munkatársainknak korszerű, kellemes munkahelyi környezetet biztosítunk.

  Karrier lehetőség a Dutrade Zrt.-ben Karrier lehetőség a Dutrade Zrt.-ben

ÜZLETKÖTŐ

Piacvezető acéltermék-feldolgozó és kereskedő cég üzletkötő munkatársat keres szegedi telephelyére

Főbb feladatok, munkák:

  • Acéltermék értékesítése

  • Meglévő vevőkkel való kapcsolattartás

  • Új vevők felkutatása, hosszú távú ügyfélkör bővítése

  • Értékesítéssel összefüggő tranzakciók koordinálása

  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi vagy műszaki szakirányú végzettség

  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Önálló, vevőorientált munkavégzés

  • Csapatszellem, nyílt kommunikáció

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati ügyviteli rendszerek és folyamatok ismerete

  • Értékesítés, kereskedelem területén szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú műszaki végzettség és/vagy acéltermék értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix, versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmaiönéletrajzát, esetleges motivációs levelét és ajánlását, elérhetőségét bérigénye megjelölésével küldje el a hr@dutrade.hu e-mail címre.